Ladataan...
Vaihda kieltä
Byt språk

Uusi
Semper Fruktmums Ltd Ed Melon hedelmäsose alkaen 6kk 100g
Kaikki Semper-tuotteetNoin1,08 €
Vertailuhinta 10,80 €/kg
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Fruktmums Limited edition Melon
Valmistusmaa
Espanja
Ainesosat
Omenasose 60 %, melonisose 25 %, banaanisose 15 %, sitruunatäysmehu (tiivisteestä).
Yhteystiedot
Hero Finland Oy
PL 80, 02631 Espoo
hero@akvamariini.fi
Markkinoija
Oy Semper Ab
PL 80, 02631 Espoo
kuluttajapalvelu@semper.fi
EAN
7310100723222
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Avaamaton pakkaus säilyy huoneenlämmössä. Avattu pakkaus säilyy jääkaapissa korkeintaan 1 vrk.
Käyttöohje
Purista pussia muutaman kerran, avaa ja tarjoa mielellään lusikalla.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 207 kJ / 49 kcal |
| Rasvaa | 0,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 0,1 g |
| Hiilihydraattia | 11 g |
| - josta sokereita | 10 g |
| Proteiinia | 0,8 g |
| Suola | 0,02 g |
| Ravintokuitua | 1 g |
| Natrium | 8 mg |
Sijainti myymälässä
Sijainti myymälässä
Myymälä: Prisma Kaari KannelmäkiHyllyväli: 30 Prisma Kaari Kannelmäki -myymälän osoite ja aukioloajat

