Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria kanan paistileike miedosti suolattu tilajäljitettävä n3kg/n80g
9,86 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
3 kg pakkaus tilajäljitettäviä Atria kanan miedosti suolattuja paistileikkeitä. Paistileikkeen voi kypsentää helposti pannulla, uunissa tai…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
broilerin reisileike (85 %), vesi, rypsiöljy, jodioitu suola, säilöntäaine E 262. Broilerinlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2000101200000
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 596 kJ / 143 kcal |
| Rasvaa | 8,7 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,2 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 16 g |
| Suola | 0,87 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


