Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Maustamaton Viljaporsaan Ulkofilee on monipuolinen sianliha, jonka pystyy valmistamaan niin kokonaisena kuin valmiiksi leikattuina pihveinä. Kokeile…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaan ulkofilee
Yhteystiedot
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378216700006
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 702 kJ / 168 kcal |
| Rasvaa | 9,5 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 3,5 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 21 g |
| Suola | 0,15 g |
| Kalsium | 7,7 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 300 mg |
| Fosfori | 170 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


