Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Naudan Ulkopaisti kalvoton vakuumi n7,5kg
Kaikki Atria-tuotteetNoin126,75 €
Vertailuhinta 16,90 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atrian naudan ulkopaisti soveltuu erinomaisesti pataruokiin ja muihin haudutusta vaativiin ruokiin. Ulkopaistista onnistuu erinomaisesti…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
naudanliha
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378405700008
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 430 kJ / 100 kcal |
| Rasvaa | 2,1 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,1 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 21 g |
| Suola | 0,10 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 390 mg |
| Fosfori | 220 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


