Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atrian Nauta Leikko koostuu naudan tarkoin valikoiduista osista, jotka koostavat neljän kilon kokonaisuuden. Tuotteen rasvaprosentti on vain 10 %.
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
naudanliha
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378400800000
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 700 kJ / 160 kcal |
| Rasvaa | 9,5 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 5,1 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 20 g |
| Suola | 0,10 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 453 mg |
| Fosfori | 246 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

