Ladataan...
Vaihda kieltä
Byt språk

Ei valikoimassa
Atria Possun Grillipekoni Karamelli 350g
Kaikki Atria-tuotteetNoin4,79 €
Vertailuhinta 13,69 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Possun Grillipekoni Karamelli on ohueksi leikattu sopivasti makea marinoitu pekonisiivu. Valmistat grillipekonisiivut parhaiten ottamalla ne…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaan kylki (75 %), vesi, fariinisokeri, rypsiöljy, sokeri, mausteet (mm. valkosipuli, chili, mustapippuri, laakerinlehti, juustokumina), tomaattijauhe, jodioitu suola, aromit (mm. paprika), hydrolysoitu maissiproteiini, savuaromi, sakeuttamisaine ksantaanikumi, säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbensoaatti). Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407800011085
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 173 kJ / 283 kcal |
| Rasvaa | 23 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 7,8 g |
| Hiilihydraattia | 6,9 g |
| - josta sokereita | 5,9 g |
| Proteiinia | 12 g |
| Suola | 1,10 g |
| Ravintokuitua | 0,4 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


