Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Possun Uuniliha valmistuu maukkaimmaksi hitaasti hauduttaen ylikypsäksi. Paloittele keittoon tai tarjoa kokonaisena esimerkiksi vihanneslisäkkeen…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha
Yhteystiedot
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378230800003
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 204 kJ / 291 kcal |
| Rasvaa | 26 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 9 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 15 g |
| Suola | 0,15 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 190 mg |
| Fosfori | 110 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


