Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Barbequemarinadilla maustettu possun varras on herkullinen ja helppo grilliherkku kesään.
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha (66 %), vesi, rypsiöljy, tomaattipyre, sokeri, fariinisokeri, maltodekstriini, mausteet (mm. valkosipuli, chili, cayenne, mustapippuri, korianteri, juustokumina, kurkuma, inkivääri), glukoosisiirappi, etikka, happamuudensäätöaineet (E 516, sitruunahappo), sakeuttamisaineet (E 401, E 412, E 415), jodioitu suola, hydrolysoitu maissiproteiini, emulgointiaine auringonkukkalesitiini, karamellisoitu sokeri, aromit (mm. paprika), säilöntäaineet (E 211, E 202), savustettu sokerisiirappi. Viljaporsaanlihan alkuperä Suomi
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407820022481
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 761 kJ / 183 kcal |
| Rasvaa | 12 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 2,9 g |
| Hiilihydraattia | 5,8 g |
| - josta sokereita | 3,7 g |
| Proteiinia | 13 g |
| Suola | 1,00 g |
| Ravintokuitua | 0,8 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

