Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
Atria Takuumurea Naudan Ulkofilee kalvoton
Kaikki Atria Takuumurea -tuotteet44,70 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atrian Takuumurea naudan ulkofilee on mureaa pihvilihaa. Mureuden liha saa siitä, että lihan omien entsyymien on annettu vaikuttaa valvotuissa…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
naudan ulkofilee
Yhteystiedot
Atria Suomi OyPL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2004986300008
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 474 kJ / 112 kcal |
| Rasvaa | 3 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1,6 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 21 g |
| Suola | 0,10 g |
| Kalsium | 5,5 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 390 mg |
| Fosfori | 220 mg |


