Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Luuton Viljaporsaan kylki sopii sekä pitkään haudutettaviin uuniruokiin että kesällä grilliin. Valmiiksi luuttomaksi leikattu kylki on helppo…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
viljaporsaanliha
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2378216600009
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +6 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 261 kJ / 305 kcal |
| Rasvaa | 27 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 10 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 15 g |
| Suola | 0,15 g |
| Kalsium | 8 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 190 mg |
| Fosfori | 110 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


