Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Ei valikoimassa
HK Viljaporsaan ribs Korean BBQ n.600g
Kaikki HK-tuotteetNoin5,39 €
Vertailuhinta 8,99 €/kg
Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
HK Viljaporsaan ribsit Korean BBQ -marinadilla ovat aiempaa helpompia grillattavia sopivan kokoisina paloina. Herkullinen maku ei kaipaa erillisiä…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
Suomalainen luullinen porsaanliha (85%), vesi, sokerit, jodioitu suola, mausteet (mm. guajillo chili, paprika, inkivääri, valkosipuli, korianterinlehti), rypsiöljy, punaviinietikka, tomaattipyre, muunnettu tärkkelys, aromit, kuitu, suola, sakeuttamisaineet (ksantaanikumi).
Yhteystiedot
HKFoods Finland Oy
PL 49, 01511 Vantaa
0800 05450, https://www.hk.fi
Markkinoija
HKFoods Finland Oy
PL 49, 01511 Vantaa
0800 05450, https://www.hk.fi
EAN
2391334600003
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys + 4 °C (max + 6 °C)
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 880 kJ / 210 kcal |
| Rasvaa | 15 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 5,5 g |
| Hiilihydraattia | 3,4 g |
| - josta sokereita | 2,3 g |
| Proteiinia | 16 g |
| Suola | 1,00 g |
| Ravintokuitua | 0,4 g |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


