Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atria kanan jauheliha muuntuu käden käänteessä maukkaiksi pihveiksi, pasteijoiksi ja lasagneksi. Atria kanan jauheliha on suomalaista kanaa. Paista…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
BROILERINLIHA 100 %
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
6407810013475
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ominaisuudet
Ominaisuudet
Säilytysohje
Säilytys alle +4 °C
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 471 kJ / 112 kcal |
| Rasvaa | 4 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 1 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 19 g |
| Suola | 0,13 g |
| Kalsium | 14 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 190 mg |
| Fosfori | 130 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

