Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Naudan 0 jauheliha, jossa on 10 % rasvaa. Suomalainen jauheliha, josta valmistuu maukkaat keitot, kastikkeet ja täytteet. Erinomainen pizzan päällä…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
naudanliha
EAN
2001020800005
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 710 kJ / 170 kcal |
| Rasvaa | 10 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 5,2 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 20 g |
| Suola | 0,10 g |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 317 mg |
| Fosfori | 172 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |

