Ladataan...
Vaihda kieltä
Byt språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Atrian Takuumurea naudan ulkofilee on mureaa pihvilihaa. Mureuden liha saa siitä, että lihan omien entsyymien on annettu vaikuttaa valvotuissa…
Valmistusmaa
Suomi
Ainesosat
naudan ulkofile
Yhteystiedot
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
EAN
2001023300007
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 521 kJ / 124 kcal |
| Rasvaa | 4,2 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 2,1 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 22 g |
| Suola | 0,10 g |
| Kalsium | 5,5 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 390 mg |
| Fosfori | 220 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


