Ladataan...
Vaihda kieltä
Ändra språk

Pakkausmerkinnät
Pakkausmerkinnät
Tuotetiedot
Tuotetiedot
Viljaporsaan luullinen ulkofile eli kyljysrivi on mainio grilliruoka kesän grillailuihin, mutta soveltuu hyvin valmistettavaksi myös uunissa.
Valmistusmaa
Suomi
Allergeenit
Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja
Ainesosat
viljaporsaanliha
Yhteystiedot
Valmistaja
Atria Suomi Oy
PL 900, 60060 ATRIA
https://www.atria.fi
Kuluttajapalvelu/Konsumentservice
Puh./tel. 0800 128 742
EAN
2001013800005
Päivitämme palvelun tuotetietoja aktiivisesti. Suosittelemme kuitenkin tarkistamaan ainesosat aina myös myyntipakkauksesta.
Ravintosisältö
Ravintosisältö
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Energia | 667 kJ / 159 kcal |
| Rasvaa | 8,6 g |
| - josta tyydyttyneitä rasvoja | 3,2 g |
| Hiilihydraattia | 0 g |
| - josta sokereita | 0 g |
| Proteiinia | 21 g |
| Suola | 0,15 g |
| Kalsium | 7,7 mg |
| Ravintokuitua | 0 g |
| Kalium | 300 mg |
| Fosfori | 170 mg |
| Ravintoarvoilmoitus | 100 g |
|---|---|
| Laktoosia | 0 g |


